Art.No.: 65
Lenovo Manufacturer: Lenovo
Warranty: 12 měsíců
On stock 1-4 pcs
240 Kč (net)
290 Kč (gross)
You can add to your selected product:

Vlastníte notebook značky Lenovo a rádi byste si zjednodušili práci v kanceláři? Pokud často přenášíte notebook z kanceláře do kanceláře a vadí Vám při manipulaci s notebookem nekonečné připojování a odpojování periferií s věčně překážející kabeláží, bude pro Vás tento replikátor vynikajícím řešením. 

Nespornou výhodou tohoto řešení je snadnost použití, kdy veškeré Vaše běžně používané příslušenství připojíte hladce pomocí jediného konektoru. Přenášíte-li často notebook do a z kanceláře, kde bývá k Vašemu notebooku vedle externí myši a klávesnice připojená rovněž tiskárna, externí monitor či silnější stereofonní reproduktory, jejich časté připojování může být nejen zdržující, ale používané konektory se také snadněji opotřebují. Z tohoto důvodu je použití replikátoru portů velmi praktické - příslušenství přípojíte jednou a port replikátor již vše vyřeší. Replikátor disponuje celou řadou konektorů. Dodáváme bez adaptéru a bez klíče.

Specification
Dimensions 34,5 x 19,8 x 5,5 cm
Weight 0,9 kg
For models ThinkPad T60, T60p, T61, T61p, T400, T500 , Z60t, Z60m, Z61m , T61t, R60, R61, R400, R500 , W500
Equipment 4x USB 2.0, , VGA out, DVI, gigabit LAN, Line Out / Mic-In, COM port RS-232, LPT port, S-video, Kensington Lock, bez klíče
Extra equipment bez napájecího adaptéru (možnost dokoupení)
Description replikátor portů
Note Obrázky mají ilustrativní charakter. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní oddělení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Optional accessories
You can add to your selected product: