HP EliteBook 2570p

Art.No.: 530
Intel Core i5, 2600 MHz, 8 GB RAM, SSD 180 GB, 12,5", DVD-RW, webkamera, CZ kl., COA…
HP Manufacturer: HP
Warranty: 12 měsíců
On stock 1-4 pcs
3.711 Kč (net)
4.490 Kč (gross)
You can add to your selected product:
Software
390 Kč
890 Kč
HDD NB
4.990 Kč
HP EliteBook 2570p

Moderně výkonný notebook značky Lenovo pro profesionální mobilní pracovníky postavený na kvalitní matné LCD obrazovce o kompromisní úhlopříčce pouhých 12,5" s moderním LED podsvícením a oblíbeným rozlišením HD Ready. Rozměrově je tomuto LCD přizpůsobeno tradiční pevné tělo konzervativního vzhledu řady ThinkPad. Tělo je zpevněno hořčíkovou slitinou v základně i na LCD a nezapomnělo se ani na kovové panty displeje, takže tělo je připraveno na bezpečné každodenní přenášení s opravdu dlouhou životností. V šasi jsou zabudované další praktické vylepšováky, jako zabudované osvícení klávesnice a systém citlivých antén pro WiFi.

Uvnitř najdeme výkonný dvoujádrový procesor z rodiny Sandy Bridge, Intel Core i5 2520M, jehož dvě jádra pracují na vysoké frekvenci 2,5 GHz. Procesor je schopen aktuálně měnit frekvenci dle potřeby či vypínat celá jádra, čímž získáte vysoký výkon či energetickou úsporu přinášející cenné minuty na baterii. Na procesoru je také integrovaná grafická karta Intel HD Graphics 3000 podporující moderní grafické technologie a hravě zvládající akceleraci Full HD videa. Pro stabilní zásobení daty jsou použité operační paměti typu DDR3 s kapacitou 4 GB v jednom slotu, takže nebude problém osadit druhý volný slot až maximálně celkovými 8 GB paměti. Notebook se může pochlubit i hmotností okolo 2 kg.

Data jsou ukládána na pevný disk s kapacitou 320 GB. Přístup k datům si můžete ochránit přes čtečku otisků prstů, která Vám spolu s dodaným softwarem pomůže k pohodlnému přihlašování například na internetové stránky a další.

Specification
Processor Intel Core i5-2520M, 2500 MHz
CPU rating (Benchmark) 3549 score
RAM memory 4 GB DDR3
Hard drive 320 GB
Display 12,5" LED HD Display, 1366 x 768
Operating system COA štítek Windows 7 Professional - nenainstalováno (možnost instalace OEM verze W7)
Network elements Wifi, Bluetooth, gigabit LAN
Equipment 3x USB 2.0, VGA Out, DisplayPort
Graphic card 2nd Generation Core Processor Family Integrated Graphics Controller
Audio Line Out / Mic-In
Card reader čtečka karet 5-1
Color černá
Note Obrázky mají ilustrativní charakter. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní oddělení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Optional accessories
You can add to your selected product:
Software
HDD NB