Art.No.: 3572
HP Manufacturer: HP
Warranty: 12 měsíců
On stock 1-4 pcs
653 Kč (net)
790 Kč (gross)
You can add to your selected product:
Optional accessories TFT
29 Kč
29 Kč
Warranty
605 Kč

 

Specifikace výrobce

 

19" LCD monitor HP L1950g nabízí pokročilé vlastnosti a funkce, komfortní ergonomii, design a nejnovější technologie. Tento monitor získal zlaté ocenění EPEAT a je dostupný i v modelové variantě vyhovující TAA pro vládní zakázky.

Nejnovější technologie: Ostré a čisté zobrazení obrázků, videa i textu s vysokým jasem, vysokým kontrastním poměrem (800:1) a krátkou dobou reakce 5 ms na obrazovce s úhlopříčkou 19 palců:

Navrženo pro komfort: Pohodlné zobrazování se 160stupňovým zobrazovacím úhlem a celou řadou nastavení přizpůsobení náklonu, úprav výšky a čepu. Funkce natáčení umožňuje upravení hlavy monitoru bez nutnosti hýbat podstavcem.

Vylepšená kompatibilita: Zabudovaný rozbočovač USB zaručuje rychlé a snadné připojení řady periferních zařízení včetně panelu s reproduktory HP Silver LCD Speaker Bar (nutno zakoupit samostatně), který lze snadno umístit pod monitor.

Inteligentní software: Zajistěte si ochranu před vypálením obrazu a snižte spotřebu energie a náklady pomocí funkce HP Display LiteSaver, která umožňuje plánovat režim spánku. Upravujte nastavení monitoru pomocí připojeného počítače s nástrojem HP Display Assistant.

Snadné nastavení a použití: Rychlé přizpůsobení zobrazení podle potřeb uživatele prostřednictvím velkého množství ovládacích ikon obrazovkové nabídky OSD. Nyní můžete při práci s monitorem ve svislé pozici otočit také nabídku OSD.

Specification
Display Klasický 19"
Equipment DVI-D, VGA 15-pin D-sub
Brightness 300 cd/m2
Resolution 1280 x 1024 pixel
Contrast 800 :1
Aspect ratio 5:4
Response time 5 ms
Point size 0,294 mm
Extra equipment VESA kompatibilní, PIVOT funkce
Viewing angles 160°/160°
Color černostříbrná
Note Obrázky mají ilustrativní charakter. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní oddělení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Optional accessories
You can add to your selected product:
Optional accessories TFT
Warranty