Nemocnice

Jsme rádi, že se na nás nemocnice a zdravotnická zařízení obracejí tak často, ale nepřekvapuje nás to. Nemocnice jsou ideálním zákazníkem pro repasovanou techniku.

Proč koupit u nás?

Spolehlivost a kvalita - Možná je to překvapivé, ale máme ověřeno, že značkové počítače HP, DELL, IBM/LENOVO (byť použité), nabízejí po důkladném zrepasování (testování a vyčištění, popř. upgrade) spolehlivější chod, než nové "skládačky". Míra reklamací se u nás dlouhodobě pohybuje pod úrovní 3 %. Kvalitu naší techniky i spokojenost zákazníků Vám na vyžádání rádi doložíme referencemi na nemocnice a zdravotnická zařízení, které naše počítače již řadu měsíců, nebo i let používají.

Výkon - 2 - 4 roky staré počítače samozřejmě výkonově nedosahují parametrů nejnovějších strojů. Na druhou stranu, naše počítače nabízejí více než dostatečný výkon pro kancelářské programy i internet.

Nízká cena - Na jedné počítačové sestavě lze nákupem "repasu" ušetřit 50 % nákladů, někdy i více. To znamená, že místo jednoho počítače můžete koupit dva.

Záruka a servis - Na výpočetní techniku poskytujeme obvykle 12 měsíců záruku. Ale po dohodě je možné ji rozšířit tak, aby odpovídala záruce, kterou Vám nabízejí prodejci nových počítačů. Samozřejmostí je i zvýhodněný pozáruční servis.

Služby - Jsme schopni dodávat dlouhodobě stejné typy počítačů, což je výhodné pro podnikové sítě.

Software - Jako smluvní partner společnosti Microsoft je Sims Recycling Solutions s.r.o. držitelem certifikátu MAR (Microsoft Authorized Refurbisher). Proto Vám můžeme na výpočetní techniku poskytnout legální softwarové vybavení zcela zdarma.

Podmínkou je, že se musí jednat o námi dodané použité (repasované) počítače a jejich příjemcem musí být fakultní nemocnice nebo zdravotnické školící zařízení.

Microsoft Windows 10 Professional  
 

 

Pro ostatní nemocnice a zdravotnická zařízení nabízíme samozřejmě také legální software, jako je W10 OEM MAR další doplňky.

Pro bližší informace kontaktujte Jiřího Sotoláře na tel.: 548 424 918 nebo mailem na jiri.sotolar@simsmm.com