IBM Lenovo Thinkpad X6 UltraBase

Kód: 64
Replikátor portů Lenovo
Lenovo Výrobce: Lenovo
Záruka: 12 měsíců
Není skladem
736 Kč bez DPH
890 Kč s DPH
IBM Lenovo Thinkpad X6 UltraBase

Vlastníte notebook značky Lenovo a rádi byste si zjednodušili práci v kanceláři? Pokud často přenášíte notebook z kanceláře do kanceláře a vadí Vám při manipulaci s notebookem nekonečné připojování a odpojování periferií s věčně překážející kabeláží, bude pro Vás tento replikátor vynikajícím řešením. Nespornou výhodou tohoto řešení je snadnost použití, kdy veškeré Vaše běžně používané příslušenství připojíte hladce pomocí jediného konektoru.

Přenášíte-li často notebook do a z kanceláře, kde bývá k Vašemu notebooku vedle externí myši a klávesnice připojená rovněž tiskárna, externí monitor či silnější stereofonní reproduktory, jejich časté připojování může být nejen zdržující, ale používané konektory se také snadněji opotřebují. Z tohoto důvodu je použití replikátoru portů velmi praktické - příslušenství přípojíte jednou a port replikátor již vše vyřeší. Replikátor disponuje celou řadou konektorů.

Podpora výrobce

Specifikace
Hmotnost 0,6 kg
Pro modely ThinkPad X60 X61 X60s X61s / ne tablet
Výbava 4x USB 2.0, VGA out, DVI, gigabit LAN, Line Out / Mic-In, COM port RS-232, LPT port, S-video, Kensington Lock
Extra výbava bez napájecího adaptéru (možnost dokoupení)
Popis replikátor portů
Poznámka Obrázky mají ilustrativní charakter. V případě jakýchkoliv dotazů kontaktujte obchodní oddělení. Rádi Vám pomůžeme s výběrem.
Optická mechanika DVD ROM