Pronájem výpočetní techniky, notebooků, počítačů, serverů, mobilních telefonů a tabletů

Pronajímáme ICT vybavení pro školení, konference a akce. Skladem máme velké množství techniky a jsme připraveni zajistit komplexní a individuální řešení každému zákazníkovi.

Z naší nabídky si vybere každý. Pronajmeme vám zařízení přesně podle vašich představ a potřeb, ať už se jedná o počítače různých konfigurací a velikostí, notebooky, netbooky, tablety či dokonce servery. Zařízení vám rádi dopravíme a nainstalujeme. Po celou dobu pronájmu jsou Vám v případě potíží či servisu k dispozici naši proškolení technici. Nechte všechny starosti na nás a užijte si pohodlí při využívání pronajaté ICT. Nabízíme snadné, nákladově efektivní řešení Vašich dočasných počítačových potřeb.

Každoročně zajišťujeme výpočetní techniku na akce, jako jsou komunální volby nebo volby do Evropského parlamentu, sportovní nebo společenské akce. 

Mezi přední akce, na kterých jsme se podíleli v oblasti zajištění HW vybavení, patřila událost Miss Princess of the World. Dle pokynů organizátorů jsme pečlivě připravili naše nejhezčí stroje, včetně příslušenství, pro nejhezčí dívky naší planety. 

Půjčit si výpočetní techniku můžou jak firmy, tak jednotlivci. Cena pronájmu se odvíjí od počtu kusů a délky pronájmu.

Pro bližší informace kontaktujte obchodní oddělení na tel. 548 424 910.