Sims Group

Sims Lifecycle Services nabízí správu životního cyklu IT zařízení a komunikačních technologií.

Sims je globální lídr v oblasti bezpečného a udržitelného rozvoje zdrojů, máme více než 25 let zkušeností v oblasti řízení malých i velkých komplexních projektů obnovy IT zařízení.

Naše služby pokrývají kompletní end-to-end proces od implementace IT, repasování IT zařízení pro opakované  použití nebo jejich další prodej (remarketing) až po demontáž a recyklaci IT zařízení.

Ať už budete potřebovat partnera pouze pro recyklaci výpočetní techniky nebo komplexní služby pro obnovu IT vybavení, můžete si být jisti, že Sims Vám zajistí nákladově efektivní, pohodlné, komplexní řešení na míru.

Přední poskytovatel služeb týkající se životního cyklu IT

Zajištění bezpečné likvidace vyřazované výpočetní techniky může být časově náročné a složité. Všechny organizace musí dodržovat právní předpisy o bezpečnosti dat, prokázat odpovědnost za životní prostředí a zajistit komplexní logistiku mezi pobočkami. Zároveň musí minimalizovat dopady narušení obchodní činnosti, náklady na kontroly a zajistit zvýšení návratnosti investic do IT vybavení.

Sims Lifecycle Services pomáhá organizacím ve všech těchto krocích - a ještě mnohem více.

Co děláme

V současné době, kdy jsou rozpočty na IT omezené a velice pod tlakem, Vám Sims Lifecycle Services pomůže maximalizovat hodnotu, kterou můžete získat z vašeho IT vybavení a komunikačních technologií.

Základní portfolio našich služeb je:

  • IT Lifecycle Services - poskytujeme řešení na míru po celou dobu životnosti IT a komunikačních technologií
  • IT Reconditon and Upgrade - oživíme starší výpočetní techniku a komunikační technologie pro opětovné použití ve vaší společnosti nebo za účelem dalšího prodeje (Remarketing)
  • IT Deployment and Decomissioning - zapojení, demontáž, vyřazení IT zařízení a datových center z provozu
  • IT Re-use and Remarketing - oprava výpočetní techniky pro opětovné využití ve vaší organizaci nebo její externí prodej
  • IT Recycling - recyklace zastaralého IT vybavení v souladu s WEEE právními předpisy
  • Returns Management - záruční a pozáruční programy zpětného odběru pro OEM výrobce, distributory, prodejce a maloobchodníky
  • Secure data destruction - různé možnosti bezpečné likvidace dat certifikovanými metodami, které odpovídají státním normám a jsou nastaveny tak, aby vyhovovaly požadavkům našich klientů na zabezpečení dat
  • Parts and Component harvesting  - pro opakované použití, distribuci nebo k dalšímu prodeji
  • Projects and Strategy support - poskytujeme poradenství, support a  přidanou hodnotu při každém kroku vaší volby
  • Logistics and Storage facilities - naše rozsáhlé logistické možnosti a zázemí skladovacích prostor nabízí různá řešení, která pomáhají řešit vaše problémy s vyřazenou výpočetní technikou

Výběrem Sims jako svého partnera pro nalezení nejvhodnějšího a nejvýhodnějšího řešení pro vaši přebytečnou nebo zastaralou výpočetní techniku a komunikační technologie nebo pro ekologickou likvidaci těchto zařízení, jste se rozhodli spolupracovat s důvěryhodnou globální společností, která Vám bude poskytovat, zcela v souladu s legislativou, nákladově efektivní a k životnímu prostředí šetrná řešení.

Náš lokální a globální rozsah

Jsme součástí Sims Metal Management, největší světové společnosti v oboru opětovného využití a  recyklace elektroniky, která zpracuje více než 500 000 tun elektroniky ročně ve více než 50 lokalitách po celém světě.

Máme 11 poboček pro obnovu IT zařízení ve Velké Británii a další centra v kontinentální Evropě, Austrálii, Africe a Severní Americe. Proto můžeme poskytovat služby nejen v České republice, na Slovensku a v rámci dalších zemí Evropy, ale i celosvětově.

 

Více o skupině na www.simsmm.com