Školy a neziskové organizace

Jako smluvní partner společnosti Microsoft je Sims Recycling Solutions s. r. o. držitelem certifikátu MAR (Microsoft Authorized Refurbisher). Proto vám můžeme na výpočetní techniku poskytnout legální softwarové vybavení zcela zdarma.

Námi nabízený SW pro školy a neziskové instituce:

Microsoft Office 2010 Home and Business (jen pro neziskové organizace) Microsoft Windows 10 Professional

 

 

Podmínkou je, že se musí jednat o námi dodané použité (repasované) počítače a jejich příjemcem musí být školy (mateřské, základní, střední, vysoké) včetně fakultních nemocnic a zdravotnických školících zařízení. Dále neziskové organizace, veřejné knihovny a muzea.

Nabízíme pouze značkovou výpočetní techniku se zárukou 1 rok s možností prodloužení až na 2 roky. Disponujeme dostatečným počtem notebooků, počítačů a monitorů. Můžeme Vám proto vybavit učebny zařízeními od stejného výrobce a stejného typu.

Sims Recycling Solutions s.r.o. Vám nabízí záruční a pozáruční servis ve vlastním servisním středisku. Reklamace vyřizujeme mimořádně rychle.

Veškeré počítače jsou profesionálně testované a míra reklamací je nižší než u nových počítačů.

Sims Recycling Solutions s.r.o. je členem Microsoft Authorized Education Reseller a proto můžeme nabídnout multilicenční programy pro vzdělávání, určené kvalifikovaným uživatelům ve vzdělávání, včetně vzdělávacích institucí, správních a školských úřadů.

  • Produkty Microsoft v multilicenčním programu pro kvalifikované uživatele ve vzdělávání:

   

Další aplikace Microsoft pro vzdělávání najdete ZDE

Pro bližší informace kontaktujte Jiřího Sotoláře na tel.: 548 424 918 nebo mailem na jiri.sotolar@simsmm.com.