Slavíme 100 let od založení firmy Sims - jsme hrdí.

Slavíme 100 let od založení firmy Sims - jsme hrdí. - Device.cz   

Slavíme 100 let od založení firmy Sims. Je to významný milník, kterého jen tak nějaký podnik nedosáhne. Sims Metal Management je totiž jednou z nejstarších firem v Austrálii a šestou nejstarší firmou kótovanou na australské burze. Ode dne, kdy Albert Sims v roce 1917 založil malou firmu na recyklaci kovů, se svět výrazně změnil. Zažili jsme dvě světové války, velký pokrok v oblasti technologie, rozvoj společnosti, posilování rovnosti pohlaví i ras a globalizaci mezinárodního hospodářství.

Dnes je Sims Metal Management předním světovým recyklátorem kovů a elektroniky a také nastupujícím hráčem na poli recyklace komunálního odpadu a v odvětí obnovitelných zdrojů. Náš podnik se může opřít o 200 závodů působících ve 20 zemích, 4 500 vysoce kvalifikovaných zaměstnanců a 100leté zkušenosti. 

Strážce

Postava je vyrobena výhradně z materiálu pocházejícího z našeho závodu v kalifornském San Jose a je vysoká přes 180 centimetrů. Byla vytvořena americkým sochařem Davidem Hanem a představuje uplynulé a nadcházející století společnosti Sims. Je také “strážcem” našich hodnot, neboť všichni usilujeme o to, aby všechny závody společnosti Sims na celém světě nadále vzkvétaly. David Han je známý jedinečnými uměleckými díly vytvořenými výhradně z kovového šrotu. Další jeho výtvory najdete na davidhansculpture.com.