Získejte s OS Windows 7 a 8.1 bezplatný upgrade na Windows 10

Získejte s OS Windows 7 a 8.1 bezplatný upgrade na Windows 10 - Device.cz    Získejte Windows 10 zdarma v rámci časově omezeného upgradu z Windows 7 a 8.1.

Nový operační systém s označením Windows 10 je poslední týdny velmi diskutované téma. Víte, že jej můžete získat zadarmo v rámci časově omezeného upgradu z Windows 7 a 8.1?

K repasované technice zakoupené u Sims máte možnost v rámci programu MAR (Microsoft Authorized Refurbisher) zakoupit legální OS Windows 7 Home za 390 Kč včetně DPH, Windows 7 Pro za 890 Kč včetně DPH, Windows 8.1 za 990 Kč včetně DPH a Windows 8.1 Pro za 1.990 Kč včetně DPH. Jako nezisková organizace, fakultní nemocnice, škola, knihovna nebo muzeum můžete využít programu RRP (Registred Refurbisher Program) a zakoupit legální OS Windows 7 Pro za 240 Kč včetně DPH nebo Windows 8.1 za stejnou cenu. Systém není možné zakoupit zvlášť, licence je vázána na konkrétní repasovaný počítač či notebook.

Pokud jste u nás již repasovanou techniku společně se systémem zakoupili, přímo v nástroji Získat Windows 10 máte možnost zcela zdarma provést rezervaci nové verze systému Windows 10, která bude dostupná 29. července 2015. Pokud nákup teprve zvažujete, dlouho neotálejte. Bezplatný upgrade je časově omezený a jej možné provést pouze do 1 roku od uvedení Windows 10 na trh. Poté si poslední verzi populárního operačního systému budete muset zakoupit.

Bezplatný upgrade si zarezervujete kliknutím na ikonu Windows úplně vpravo na hlavním panelu, kde zvolíte „Rezervovat si bezplatný upgrade“. Jakmile bude upgrade dostupný, budete o něm na stejném místě informováni. Pokud používáte více zařízení, je potřeba provést rezervaci na každém z nich.

Na stránkách Microsoftu najdete Soupis nejčastějších dotazů k Windows 10.

Novinky a přednosti nejnovějšího systému shrnuje následující promo video: